Oleska Biblioteka Publiczna
Oleska Biblioteka Publiczna


Katalog główny

Katalog Główny Sowa SQL >>>>
- Nowości >>>
- Książki mówione >>>
- Filmy >>>
- Płyty winylowe >>>
- Regionalia >>>
- W języku angielskim >>>
- W języku niemieckim >>>

Informacje o katalogu:
Katalog internetowy Oleskiej Biblioteki Publicznej zawiera większość zbiorów udostępnianych przez bibliotekę - Wypożyczalnię Główną i filie (szczegółową informację o zawartości katalogu zamieszczamy poniżej*).
Użytkownicy Wypożyczalni Głównej i Filli dla Dzieci mogą korzystać z własnych kont internetowych i za ich pośrednictwem rezerwować tytuły znajdujące się na półkach (status: dostępne do wypożyczenia) lub wypożyczone przez innych użytkowników (status: aktualnie wypożyczona).
Odbiór zamówionych egzemplarzy powinien nastąpić w terminie do 7 dni od zmiany statusu egzemplarza na DO ODBIORU i/lub po otrzymaniu przez użytkownika wiadomości e-mailowej.*Informacja o zawartości katalogu internetowego OBP
- Wypożyczalnia Główna
W katalogu znajduje się 98 % zbiorów. Kompletna jest informacja o tytułach skatalogowanych pod hasłami zaczynającymi się na litery A do Sin oraz z następujących dziedzin: informatyka (UKD 004), zarządzanie i organizacja przedsiębiorstw (UKD 005, 654/659), weterynaria (UKD 636.09), religioznawstwo (UKD 2), oświata, pedagogika, wychowanie (UKD 37), nauka o środowisku, ochrona środowiska (UKD 502/504), piśmiennictwo w języku angielskim (UKD =111). Ok. 10 % zbiorów sprzed 1998 r. reprezentowanych jest przez opisy skrócone - wyszukiwanie poprzez tytuł publikacji.
- Filia dla Dzieci
100 % zbiorów, zbiory sprzed 1 I 1998 r. w większości reprezentowane są przez opisy skrócone - wyszukiwanie poprzez tytuł publikacji.
- Filie wiejskie
100% zbiorow, zbiory sprzed 1 I 1998 r. w większości reprezentowane są przez opisy skrócone - wyszukiwanie poprzez tytuł publikacji.

Zapytania, uwagi, pomoc on-line:
e-mail:


Telefon:
34 358 28 34, 517 706 565 (Wypożyczalnia Główna)

Bibliotekarze on-line:
GG 4442006 Napisz do nas... Wyślij

ORBI
ORBI - Oleska Regionalna Bibliografia Internetowa
(Bibliografia regionalna,
Olesno i region,
artykuły z czasopism
od 1997 r.)


Artykuły z czasopism
Artykuły z czasopism
(Kartoteka artykułów z czasopism znajdujących się w czytelni)